Pozastavení

16. února 2013 v 22:27 | Anna
Ahoj, ráda bych Vám sdělila, že jsem se rozhodla tento blog jaksi ,,pozastavit". Nemyslím tím zrušit nadobro, ale jen dočastně. Hlavním důvodem je nedostatek inspirace. Sice si doma píši povídky, básničky a podobné věci :D ale nemyslím si, že by to stálo za zveřejnění na blogu. Jelikož tolik nepřispívám, mám potom výčitky, že nic nepíšu, a tak podobně... V době pauzy bych si chtěla srovnat v hlavě, jakým směrem se tento blog bude dále ubírat, a co na něj vlastně budu přispívat(ano, doteď to pořádně nevím). Postranním důvodem je nedostatečná podpora a popularita blogu. Jelikož je blog málo populární, mám pochopitelně i málo ohlasů na články, což mě strašně mrzí. Rozhodně z toho ale neviním Vás, spíš sebe, že nejsem schopná blogu dát takovou podobu, aby stálo za to si číst příspěvky a poté je i okomentovat. Musím tedy vymyslet, jak blog více prosadit, a jak psát, aby jste byli rádi, že jste si článek přečetli a na můj blog se rádi vraceli. Vyzývám Vás tímto, aby jste do komentářů VŠICHNI napsali nápady na články, co by jste na blogu vylepšili, co se Vám hned při vstupu na blog nelíbí, a co by jste Vy sami vylepšili. Aby to ale nebylo vše jen o kritice, můžete mi také napsat, co se Vám na blogu líbí, a co by jste nechali.

Všem Vám tedy děkuji, že jste si tento článek přečetli, a že teď upalujete napsat komentář!
Anna
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Skříteček2 Skříteček2 | Web | 17. února 2013 v 22:14 | Reagovat

Lol. :D Tak za prvé, než se můj blog trochu vryl do podvědomí (jestli tak o něm mohu mluvit), trvalo to pěknou řádku měsíců. Za druhé, piš na téma týdne. Za třetí, navštěvuj ostatní blogy, čti příspěvky a piš komentáře. Zpětná vazba na sebe nenechá dlouho čekat. A za čtvrté, zařiď, aby tu bylo něco pořádného ke čtení, pořád zkoušej zlepšovat kvalitu článků, piš o zajímavých a aktuálních tématech.

2 anna-nova anna-nova | 21. února 2013 v 20:51 | Reagovat

Však já neříkám, že bych za ty tři měsíce čekala nějakou supr účast :D Blogy navštěvuji, a pokud je co komentovat, tak komentuji. A právě kvůli tomu, aby tu bylo něco pořádného ke čtení, jsem to tady pozastavila :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama